Green color

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN HEMEN ARAYIN
Magicplast Lazer Epilasyon Merkezi - Şişli / İstanbul
Telefon : 0212 233 55 85
Lazer Epilasyon Seansları Opr. Dr.Güner Uysal Denetiminde yapılmaktadır.
Yüz Lazer Epilasyonu

Yüz bölgesi özellikle kadınlar tarafından çok tercih edilen bir bölgedir. Son teknoloji lazer cihazları uzun süreli yüz güldürürcü tedavi olanağı sağlamaktadır. Yüz bölgesi diğer bölgelere göre daha fazla seans sayısı gerektirir. Klasik yöntemlerle kıyaslanıldığında kılların çıkış süresinin uzaması bile uygulanan kişi için büyük kolaylık sağlar.
Yüzdeki tüylerden şikayetçi olan insanlar genellikle çekiciliğini yitirdiğini düşünürler ve bu tüylerden rahatsız olurlar. Erkekler rahatlıkla jilet kullanarak bu problemle başa çıksalar da kadınlar jilet kullanmak istemezler. Tüylerde, traş yönteminin artışa sebep olduğuna inanırlar. Daha çok geçici yöntemler cımbız, ağda tercih edilmektedir. ığneli epilasyon tercih edilen başka bir yöntemdir. Fakat küçük alanlara uygulanabilir ve oldukça ağrılıdır.
Yüz kişisel özellikleri yansıtması açısından kişi için önemlidir. Erkekler genellikle geçici yöntemlerle idare etmektedirler.Son yıllarda sakal üstü bölgeye lazer uygulaması yaptıran erkek sayısı oldukça artmıştır.
Son yıllarda lazer epilasyonun gelişimi ve yaygınlaşması ile birlikte, erkeklerde boyun, ense ve sakal üstü bölgelerindeki tüylerden kurtulmak istemektedirler.
Kadınlar yüz bölgesinde tam bir kılsızlık durumunu arzu eder ve kalıcı bir çözüm ararlar.
Yüz bölgesi lazer uygulamaları hızlı, etkin ve uzun süreli düşünüldüğünde ucuz bir yöntemdir. Yüzdeki kıl yoğunluğundaki azalma bile kabul edilebilir. Cilt tipine göre en uygun lazer seçilerek uygulama yapılmalıdır. Lazer tedavileri uzun zaman bile sürse yüz hastaları genellikle tüm riskleri kabul etmektedirler.

  • Yüz Bölgesi Lazer Epilasyonu

  • Lazer Epilasyon Yüz

  • En İyi Yüz Lazer Epilasyon Yöntemi Hangisi?

  • Yüz Epilasyonu

  • Yüz Bölgesi İçin En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi

  • Yüz lazer epilasyon uygulaması

 

Jetpeel

Jetpeel