Green color

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN HEMEN ARAYIN
Magicplast Lazer Epilasyon Merkezi - Şişli / İstanbul
Telefon : 0212 233 55 85
Lazer Epilasyon Seansları Opr. Dr.Güner Uysal Denetiminde yapılmaktadır.
Rio Lazer Epilasyon

Anahtar Özellikler
» Sürekli ağda, epilatör, jilet kullanmaktan sıkıldıysanız ve tüyleriniz için kalıcı çözüm arıyorsanız Avrupanın lider lazer epilasyon cihazı Rio Lazer Epilasyon Sistemi tam size göre.
» İngilterede üretilen Rio Lazer Epilasyon Sistemi, Avrupada kişisel kullanıma uygunluğu ve güvenlik özellikleri test edilmiş, standartlara uygun birinci sınıf bir lazer epilasyon cihazıdır.
» Yüksek maliyetli lazer epilasyon seanslarına harika bir alternatif olan Rio Lazer Epilasyon Sistemi ile istenmeyen tüylerinizden evinizin rahatlığında, acısız ve kalıcı olarak kurtulacaksınız. Aynı zamanda bulunduğunuz ortamın hijyeninden de emin olacaksınız.
» Komşularınız ya da arkadaşlarınızın bu yöndeki taleplerini karşılayarak, Lazer Epilasyon Sistemini gelir kapısı haline getirmeniz bile mümkün!
» Birkaç uygulamadan sonra zayıflayan tüylerin bir süre sonra kalıcı olarak yok olmasylaı, pürüzsüz bir görünüme kavuşacaksınız.
» Diğer epilasyon yöntemlerinden farklı olarak uygulama sırasında hiçbir acı duymazsınız.
» Temas noktaları deriye tam olarak temas etmeden lazer çalışmaz, böylece lazer istenmeyen bir yere tutulamaz.
» Güvenlik anahtarı ve şifre sistemi sayesinde son derece güvenlidir. Böylece çocukların ya da bilgisiz kişilerin kullanmasını engellersiniz.
» Rehber ışığın yardımıyla cihaz, tüyü deriden ayırt eder ve lazeri tam tüyün üzerine göndererek etkili sonuca ulaşmanızı sağlar.
» Dijital güç kaynağı kontrolüyle lazerin gücünü tüy yapınıza göre ayarlayarak, lazeri size en uygun olan oranda kullanabilirsiniz.
» Uygulamanın inceliklerini anlatan DVD sayesinde kullanımı son derece kolaydır.

Diğer Özellikler
» Kutu içeriği: Lazer epilasyon sistemi, garanti belgesi, kullanma kılavuzu, tanıtım DVDsi.
» Yürürlükteki tüketici kanunu gereği; ambalajı açılmış, varsa emniyet bandı çıkarılmış ve kullanılmış olduğu hallerde ürüne dair iade veya değişim talepleri maalesef kabul edilemeyecektir.

 

  • Rio Lazer Epilasyon Sistemi

  • Rio Tarayıcı Lazer Epilasyon

  • Rio Lazer Epilasyon Aleti

  • Evde Lazer Epilasyon

  • Rio Lazer Epilasyon Sistemi

  • Rio Lazer Taramalı Epilasyon Cihazı

 

Jetpeel

Jetpeel