Green color

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN HEMEN ARAYIN
Magicplast Lazer Epilasyon Merkezi - Şişli / İstanbul
Telefon : 0212 233 55 85
Lazer Epilasyon Seansları Opr. Dr.Güner Uysal Denetiminde yapılmaktadır.
İstanbul Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon İstanbul - İstanbul Lazer Epilasyonu

İster kadın olsun ister erkek olsun, görünüşüne önem veren herkesin en dikkat ettiği noktaların başında istenmeyen tüyler gelir. Yaş ilerledikçe daha belirgin olan bu sorundan kurtulmanın günümüzde en sağlıklı ve kalıcı yolu Lazer Epilasyondur.

LAZER EPİLASYON NE KADAR ZAMAN ALIR ?

Bilinenin aksine lazer epilasyon uzun süren bir tedavi değildir. Seans süreleri yaklaşık olarak 15 dakika ile 45 dakika arasında ve seans aralıkları (kişinin lazer epilasyona gelme aralığı) 4 ile 8 hafta arasında değişmektedir. Lazer epilasyon tedavisinin bitmesi için gerekli olan seans sayısı ortalama 3 ile 6 seanstır. Yani lazer epilasyon tedavisi hem kısa sürmekte, hem de kısa sürede sonuç alınmaktadır.

LAZER EPİLASYON SONRASI CİLTTE BİR SORUN YAŞANIR MI ?

Lazer epilasyon uygulandıktan sonra ciltte takriben 10 - 15 dk. süren bir kızarıklık oluşabilir. Bu kızarıklıkları da uygun buz     
kompresleri ve pomatlarla çok çabuk geçirilmektedir.

LAZER EPİLASYON ÖNCESİ VE SONRASINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ ?

Lazer epilasyon öncesinde ve sonrasında; uygulama bölgesinde, 4 hafta önceden başlamak kaydıyla cımbız, ağda ve kıl dökücü krem gibi köke etki eden metotlar kullanılmamalıdır. Ayrıca aynı şekilde güneş ışığından ve bronzlaşmadan da kaçınılmalıdır.

LAZER EPİLASYONUN GÜNLÜK HAYATIMIZA ETKİSİ OLUR MU ?
Lazer epilasyon günlük hayatınıza olumsuz yönde hiçbir etki yapmaz. Kişiler sabahları işlerine gitmeden önce, öğle tatillerinde, akşam iş çıkışlarında epilasyon merkezine gidip daha sonra günlük yaşamlarına devam edebilirler.

LAZER EPİLASYONDA SONUÇ KALICI MIDIR?
Lazer epilasyon, medikal estetiğin bize sunmuş olduğu en kesin ve en etkili tedavi yöntemidir. Dolayısıyla lazer epilasyon sonrası herhangi bir kıllanma yaşanmamaktadır. Ancak lazer epilasyon yaptıran kişide hormonal bir problem varsa belli aralıklarda kontrol edilmesi gereklidir.

LAZER EPİLASYON ACI/AĞRI YAPAR MI ?
Lazer epilasyon genel olarak çok acılı bir işlem değildir. Uygulama esnasında hafif bir yanma hissedilebilir. Ancak ağrı eşiği düşük kişilerde ve hassas bölgelerde gerekirse topikal anestezikler kullanılabilir.

 

  • Lazer Epilasyon Merkezleri

  • Lazer Epilasyon İstanbul

  • Lazer Epilasyon Fiyatları

  • İstanbul Lazer Epilasyon

  • Lazer Epilasyon Cihazları

  • İstanbul Lazer Epilasyon Fiyatları

  • İstanbul Lazer Epilasyon Merkezleri

 

 

Jetpeel

Jetpeel