Green color

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMAK İÇİN HEMEN ARAYIN
Magicplast Lazer Epilasyon Merkezi - Şişli / İstanbul
Telefon : 0212 233 55 85
Lazer Epilasyon Seansları Opr. Dr.Güner Uysal Denetiminde yapılmaktadır.
Genital Lazer Epilasyonu

Genital Bölge Lazer Epilasyonu:

Genital bölgede epilasyon genelde geleneksel sebeplerle Genital Lazer Epilasyonya da kişisel tercihler nedeniyle istenmez. Bu bölgeye ağda gibi klasik yöntemleri uygulamak zor ve ağrılıdır. Tıraş uygulaması da genital bölge kıvrımları nedeniyle zor olabilmektedir. Kalıcı epilasyon tercih edenler son yıllarda lazer epilasyon yaptırmak istemektedir. Lazer epilasyon uygulamaları genital bölgede çok iyi sonuçlar verir. Ortalama 6 seans uygulama yeterlidir. Bazen 4 seansta bile tatmin edici sonuçlara ulaşılabilir.
Genital bölgede üst kısımlar çok iyi cevap verirken labium denilen dudak kısımları daha az cevaplıdır. Seansların sonunda az miktarda ince tüy kişisel farklılıklar nedeniyle kalabilir. Fakat yinede sonuçlar çok iyidir.
Lazer epilasyon uygulamalarında lazerler ciltte kalırlar. Yani cilt altına bile İnmezler. Bu nedenle bu bölgede bulunan iç organlara, rahim ve yumurtalıklara lazer epilasyonun zararı yoktur.
Lazer epilasyon genital bölgede gözlenen kıl dönmelerinde en iyi çözümdür. Kıl dönmesi kıllarlın ters büyümesi sonrası oluşur. Ters büyüyen kıllar sivilcelere hatta apselere neden olabilir. Lazer epilasyon uygulamaları bu bölgedeki kılları kalıcı olarak ortadan kaldırdığından lazer epilasyon kıl dönmelerinin uzun süreli tedavisinde kullanılan en iyi yöntemdir.

  • Genital Bölge Lazer Epilasyonu

  • Bikini Bölgesi Lazer Epilasyonu

  • Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

  • Genital Bölgesine Lazer Epilasyon

  • Genital Bölge ve Vajina Lazer Epilasyonu

  • Genital Bikini Bölgesi Lazer Epilasyonu

 

 

Jetpeel

Jetpeel